LIPOWA OSTOJA – MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

Spółka OSTOJA w kwietniu 2019 roku oddała do użytku inwestycję zlokalizowaną w Wołominie przy ul. Błotnej. Lipowa Ostoja to Inwestycja na którą składa się 16 mieszkań bezczynszowych. Znajdują się one w czterech budynkach w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Metraż mieszkań na parterze to 70,53 m2. Mieszkania na piętrze mają powierzchnię 80,73 m2. Do każdego z mieszkań przynależy ogródek o powierzchni od 62 m2 do 127 m2 oraz 2 miejsca postojowe. Dodatkowo do mieszkań położonych na piętrze przynależy poddasze o powierzchni 35 m2.

Do mieszkań zostały doprowadzone wszystkie media miejskie: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

APARTAMENTY PARKOWA – MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

Spółka OSTOJA w sierpniu 2017 roku oddała do użytku inwestycję zlokalizowaną w Wołominie przy ul. Parkowej. Apartamenty Parkowa to Inwestycja na którą składa się 16 mieszkań bezczynszowych. Znajdują się one w czterech budynkach w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Metraż mieszkań na parterze to 71,73 m2. Mieszkania na piętrze mają powierzchnię 80,73 m2. Do każdego z mieszkań przynależy ogródek o powierzchni od 68 m2 do 123 m2 oraz 2 miejsca postojowe. Dodatkowo do mieszkań położonych na piętrze przynależy poddasze o powierzchni 33 m2.

Do mieszkań zostały doprowadzone wszystkie media miejskie: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

OSIEDLE GRYCZANA – MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

Spółka OSTOJA w maju 2016 roku oddała do użytku  osiem mieszkań bezczynszowych zlokalizowanych w Wołominie przy ulicy Gryczanej. Znajdują się one w dwóch domach czterorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Do każdego z mieszkań przynależy ogródek i dwa miejsca postojowe. Do inwestycji zostały doprowadzone wszystkie media miejskie (prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie).

OSIEDLE BŁOTNA – MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

Spółka OSTOJA w maju 2012 roku oddała do użytku  osiem mieszkań bezczynszowych zlokalizowanych w Wołominie przy ulicy Błotnej. Znajdują się one w dwóch domach czterorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Do mieszkań usytuowanych na parterze (74,14 m2) przynależne są ogródki, zaś mieszkania położone na piętrze są dwupoziomowe (138,59 m2). Każde mieszkanie posiada przynależne miejsce postojowe usytuowane na zewnątrz budynku, dodatkowo do każdej połówki bliźniaka przynależy jedno miejsce dla gościa. Do mieszkań zostały doprowadzone wszystkie media miejskie (prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie).

OSIEDLE PONIATOWSKIEGO – DOMY BLIŹNIACZE

Spółka OSTOJA w grudniu 2010 oddała do użytku kameralny zespół 6 domów w zabudowie bliźniaczej położony w Wołominie przy ul. Poniatowskiego. Wszystkie domy są dwupoziomowe o powierzchni ok. 116 m2, mają garaże oraz ogródki. Budynki są zaopatrzone ze wszystkie media miejskie (prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie).

OSIEDLE PONIATOWSKIEGO – MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

Spółka OSTOJA w grudniu 2008 roku oddała do użytku osiem mieszkań bezczynszowych zlokalizowanych w Wołominie przy ulicy Poniatowskiego. Znajdują się one w dwóch domach czterorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania o powierzchni ok. 90 m2 (dwa na parterze i dwa na piętrze). Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależne są ogródki, zaś do położonych na piętrze – poddasza (do samodzielnego wykończenia), o powierzchni użytkowej ok. 40 m2. Każde mieszkanie posiada przynależne miejsce postojowe usytuowane na zewnątrz budynku. Do mieszkań zostały doprowadzone wszystkie media miejskie (prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie).

Fakt, że oferowane przez Spółkę mieszkania są bezczynszowe, oraz że zostały zaopatrzone w media miejskie znacznie zmniejszył koszt ich utrzymania.